Skontaktuj się z nami 782 339 318

Retroles - fotele, hokery, kanapy, komody, stoły, szafy

Retroles to wielopokoleniowa rodzinna firma zajmująca się produkcją mebli stylowych.
Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz pasja pozwalają nam tworzyć meble piękne i funkcjonalne. Produkujemy meble pod indywidualne życzenie naszych klientów. Każdy może dowolnie modyfikować ich wymiary, aby w 100% spełniły jego oczekiwania.
Oprócz produkcji mebli zajmujemy się też renowacja antyków.

Skontaktuj się z nami
RETROLES

Maruszewo 10A
64-130 Rydzyna
info@retroles.pl

Tel. 782 339 318

W Retroles znajdziesz szeroki wybór stylowych mebli klasycznych. W naszej ofercie posiadamy oryginalne meble z drewna czereśniowego (meble czereśniowe są niezwykle efektowne, dlatego cieszą się dużą popularnością wśród koneserów mebli klasycznych), brzozowego, olchowego i orzechowego. Możesz skorzystać z katalogu gotowych mebli lub zlecić nam wykonanie mebli według własnego pomysłu. Ekskluzywne stoły, fotele, szafy i krzesła w stylu biedermeier wykonujemy od wielu pokoleń, co sprawia, że nasze produkty są zarówno piękne, jak i solidne. Stawiając na Retroles masz pewność, że Twoje meble będą cieszyły oko przez wiele lat.

Brązowy stolik klasyczny
Komoda klasyczna

Klasyczne komody i szafy biedermeier to prawdziwa ozdoba mieszkania miłośnika klasycznych mebli. W ofercie Retroles znajdziesz stylowe komody z szufladami, klasyczny komody dwudrzwiowe, komody trzydrzwiowe i komody czterodrzwiowe. Możesz wybrać stylowe komody i szafy z dostępnej oferty lub zlecić nam wykonanie mebli o wskazanych wymiarach i w wybranym przez siebie drewnie (do wyboru: drewno czereśniowe, drewno brzozowe, drewno olchowe i drewno orzechowe), a także zlecić pokrycie ich woskiem, olejem lub wybranym lakierem (matowym, półmatowym lub połyskującym).

Stoły biedermeier i stoliki biedermeier to rekwizyty pożądane przez wielu miłośników klasycznego wystroju wnętrz i klasycznych mebli. Dobrze wykonany stół klasyczny to jednocześnie niezbędny element funkcjonalnego mieszkania. Takie są stylowe stoły i stoliki Retroles - piękne i praktyczne. Okrągłe, półokrągłe, kwadratowe, prostokątne - wybór stylowych stołów i stolików w Retroles jest duży. Jeśli marzy Ci się klasyczny stół o wymyślonym przez Ciebie kształcie i o określonych wymiarach, z przyjemnością go dla Ciebie wykonamy.

Stolik klasyczny
Krzesło stylowe

W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów klasycznych krzeseł i stylowych hokerów. Klasyczne krzesła biedermeier będą stanowić niezwykły zestaw ze stołem stylowym wykonanym w tej samej stylistyce, a stylowy hoker biedermeier będzie stanowił funkcjonalny element wyposażenia salonu, sypialni lub przedpokoju. W Retroles posiadamy ponad 30 modeli krzeseł i hokerów w stylu biedermeier. Jeśli interesuje Cię hoker stylowy o innym kształcie, w innym kolorze lub z innym obiciem, możesz zlecić nam wykonanie klasycznego hokera według własnego projektu.